רשימת תפוצה
הצטרפו אלינו כבר עכשיו והישארו מעודכנים בכל רגע נתון עם התראות, חדשות ועדכונים שוטפים למייל שלכם
כתובת דוא"ל *
שם *
טלפון
מה כח המים של המקוה ?
מה ההבדל בין מים למים?
מאת: אא
יום ראשון, 03 באפריל 2011, 02:53

 "אך מעיין ובור מקוה מים יהיה טהור"(ויקרא י"א, ל"ו)

מהו מקווה כשר?

מתי המקווה פסול ?

יש הבדל בין מים למים, כפי שאנו רואים, "פצצת המימן" האיומה מוכיחה לנו מה רב הוא כוח המים, פצצת מימן אחת היא פי חמישים מאותן הפצצות שהוטלו על הירושימה ועל נגסקי ביפאן.

מים מינרלים יוכיחו מה בין מים למים, הללו מים טבעיים הלקוחים מנהרות וכו', ללא שום תערובות המפסידים את כוח המים.

מי הגשם מי הגשם חודרים לקרקע ומתעכבים בהם זמן ממושך, כשהם יוצאים ממנה נעלמים מהם כל עקבות האשלג, וחומצת הזרחן, הדרושים לאדמה כדי לגדל צמחים, רק את החומרים שאינם דרושים לאדמה לגידול

צמחים כגפרית ועוד, סוחבים אתם מי הגשמים בצאתם מן האדמה, האדמה כביכול יודעת למה היא זקוקה למילוי תפקידה,ואת שהיא זקוקה לו מעכבת היא לעצמה.

וראה זה פלא, דין זה חל רק על מי גשם, בעוד שמי נהר וכל מים אחרים המחלחלים באדמה, מוציאים בצאתם ממנה גם את כל היסודות הנחוצים לאדמה.

חיבור למקור פרופסורים קובעים, כי שתיית מים ישירות מהמעין, עולות הרבה באיכותן משתייתם לאחר שהועברו לקנקנים, וכן נשים הסובלות ממחלות שונות, כשהן מתרחצות ישירות בים המלח, מתרפאות יותר מהר, מאלו שמשתמשות רק בתרכיז של מי ים המלח.

טבילה בעמידה ד"ר מאכט, מלומד מפורסם מבולטימור, מוכיח במאמר מיוחד, כי גם לפי הרפואה קיימת עדיפות גדולה לטבילה של הגוף בעמידה בתוך המקווה, על כל צורה אחרת של רחיצת הגוף.

נאמנותו של היהודי לאלוקיו ולבריתו, הוא המניע היחיד והטוב ביותר לביצוע הקפדני של טבילה נאותה זה אלפי שנים.

טבילה אינה דבר של מנהג שאפשר לוותר עליו.

החפץ חיים: אסור לדור בעיר שאין בה מקווה, ומן הדין כופין זה את זה לעשות מקווה, וגם זקנים וזקנות מחויבים להשתתף בזה, והיא קודמת לבנין בית הכנסת, ולקניית ספר תורה וכל המצוות.

0 תגובות
לא קיימות תגובות במערכת
הסוף © כל הזכויות שמורות 2010-2016 powered by פרוטליקס - שיווק חכם באינטרנט